Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Frans Joseph van Thielpark in Helmond
Op de Frans Joseph van Thielpark in Helmond heeft vrijdagochtend een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 12 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Helmond valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 65 keer naar Helmond gestuurd. De ambulance moest 645 keer naar die plaats toe.