Assistentie bij reanimatie in Middenbeemster
De brandweer van Middenbeemster is donderdag 15 mei gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie. De melding werd om 23:11 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Middenbeemster, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Middenbeemster is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Zaanstreek-Waterland. De hulpdiensten in Middenbeemster reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Middenbeemster 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 19 keer naar die plaats toe.