Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Anemoontuin in Zoetermeer
Op de Anemoontuin in Zoetermeer heeft zaterdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer half 1 in de middag. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Zoetermeer valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 123 keer naar Zoetermeer gestuurd en moest de ambulance 931 keer naar die plaats toe.