Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Theo Thijssenhove in Zoetermeer
Op de Theo Thijssenhove in Zoetermeer heeft woensdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over 6 in de avond bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Zoetermeer valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Zoetermeer, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 175 keer naar Zoetermeer gestuurd en moest de ambulance 967 keer naar die plaats toe.