Woningbrand in Zoetermeer op Laveibos
De brandweer is woensdagavond uitgerukt voor een brand aan de Laveibos in Zoetermeer. Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam rond kwart over acht in de avond bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker. Uit onder andere Maasland zijn brandweerlieden om bijstand gevraagd.
Zoetermeer valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 180 keer naar Zoetermeer gestuurd. De ambulance moest 977 keer naar die plaats toe.