Ongeval met letsel op Rio de Janeiroplein in Almere
Op het Rio de Janeiroplein in Almere heeft woensdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam vlak na tien uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Almere valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Flevoland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 155 keer naar Almere gestuurd en moest de ambulance 1525 keer naar die plaats toe.