Assistentie bij reanimatie op Merelstraat in Tegelen
De brandweer van Tegelen is donderdag 3 december gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Merelstraat. De melding werd om 18:04 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Tegelen, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Tegelen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Tegelen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Tegelen 17 keer gealarmeerd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.