Woningbrand op Remalunet in Maastricht
De brandweer van Maastricht is dinsdag 28 maart gealarmeerd voor een woningbrand op Remalunet. De melding werd om 13:36 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Maastricht, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Maastricht is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Maastricht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maastricht 118 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.