Woningbrand op Twijnmeer in Gemonde
De brandweer van Gemonde is woensdag 25 januari gealarmeerd voor schoorsteenbrand op Twijnmeer. De melding werd om 16:55 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Gemonde, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Gemonde is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Gemonde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Gemonde 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 6 keer naar die plaats toe.