Voertuigbrand op Scheepsboulevard in Helmond
De brandweer van Helmond is woensdag 17 maart gealarmeerd voor een voertuigbrand op Scheepsboulevard. De melding werd om 21:16 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Helmond, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Helmond is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Helmond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Helmond 59 keer gealarmeerd en moest de ambulance 600 keer naar die plaats toe.