Ongeval met letsel op Scherpdeel in Roosendaal
Op de Scherpdeel in Roosendaal heeft donderdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam iets na tien uur in de avond bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Roosendaal valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Roosendaal, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 76 keer naar Roosendaal gestuurd. De ambulance moest 446 keer naar die plaats toe.