Traumahelikopter ingezet bij reanimatie op Uilenstede in Amstelveen
De hulpdiensten zijn zondagavond uitgerukt voor een reanimatie aan de Uilenstede in Amstelveen. De melding kwam kort na 10 uur bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amstelveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amstelveen is de afgelopen 30 dagen 116 keer gealarmeerd. De ambulance moest 579 keer naar die plaats toe.