Ambulance met spoed naar George Gershwinstraat in Zaandijk
Maandag 1 maart is de ambulance met spoed uitgereden naar de George Gershwinstraat in Zaandijk. De melding werd om 20:10 via het P2000 netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland.
Zaandijk is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Zaanstreek-Waterland. De hulpdiensten in Zaandijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zaandijk 7 keer gealarmeerd en moest de ambulance 62 keer naar die plaats toe.