Assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Prins Bernhardstraat in Deventer
De brandweer van Deventer is vrijdag 15 januari gealarmeerd voor een assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op de Prins Bernhardstraat. De melding werd om 10:03 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Deventer, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Deventer is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Deventer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Deventer 65 keer gealarmeerd en moest de ambulance 15 keer naar die plaats toe.