Dier te water op Pieperweg in Genemuiden
Bron: 112 Genemuiden
De brandweer van Genemuiden is dinsdag 18 september gealarmeerd voor een dier te water op de Pieperweg. De melding werd om 10:22 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Genemuiden, die met gepaste spoed ter plaatse is gegaan.
Genemuiden is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Genemuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Genemuiden 7 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.
Originele P2000-melding
Verzonden aan:
