Assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Prins Constantijnstraat in Genemuiden
De brandweer van Genemuiden is zaterdag 15 april gealarmeerd voor een assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op de Prins Constantijnstraat. De melding werd om 09:56 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Genemuiden, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Genemuiden is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Genemuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Genemuiden 5 keer gealarmeerd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.