Middelbrand op Hanninkhoek in Enschede
Donderdagmiddag is brand in een woning uitgebroken aan de Hanninkhoek in Enschede. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand werd rond half 5 in de middag ontdekt. De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker. Ook is er een ambulance gealaremeerd.
Enschede is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Enschede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 97 keer naar Enschede gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.