Zeer grote brand in Maassluis, vermoedelijke bewoonster overleden
Bij een brand in een flatgebouw aan de Jongkindstraat in Maassluis is dinsdagochtend de vermoedelijke bewoonster van het appartement overleden. Ook raakte. twee brandweermannen gewond bij het ontruimen van omliggende woningen.
De brand brak kort voor acht uur in de ochtend uit en werd binnen 20 minuten opgeschaald naar 'zeer grote brand'. Met onder meer 3 tankautospuiten en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Korpsen uit onder meer Vlaardingen zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen. Ook zijn er zes ambulances naar de locatie gestuurd.
De plaats Maassluis valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Maassluis, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 30 keer naar Maassluis gestuurd en moest de ambulance 210 keer naar die plaats toe.
Zeer grote brand Jongkindstraat in Maassluis - https://t.co/EH36vXjA3c pic.twitter.com/lUAT15ziDx
— Maassluise Courant (@mcdeschakel) June 21, 2022