Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Galileïlaan in Dordrecht
Op de Galileïlaan in Dordrecht heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart voor 3 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Dordrecht valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Dordrecht, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 105 keer naar Dordrecht gestuurd en moest de ambulance 1061 keer naar die plaats toe.