Ongeval met letsel op Coevorderstraatweg in Geesbrug
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Coevorderstraatweg in Geesbrug.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Geesbrug is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Geesbrug reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Geesbrug 0 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.