Gaslekkage op Jonkersveld in Nieuw-Roden
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Jonkersveld in Nieuw-Roden.
De melding kwam rond kwart over negen 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Roden is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Nieuw-Roden is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Nieuw-Roden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Nieuw-Roden is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.