Woningbrand op Citroenvlinder in Zeewolde
Aan Citroenvlinder in Zeewolde is in de nacht van woensdag op donderdag een brand in een woning gemeld. Bij de brand is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De brand brak vlak na vijf uur 's nachts uit. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt.
Zeewolde is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Zeewolde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zeewolde 31 keer gealarmeerd. De ambulance moest 183 keer naar die plaats toe.