Brand op Dongeradyk in Dokkum
Aan Dongeradyk in Dokkum is zondagmiddag een brand bij een gezondheidszorginstelling gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak na drie uur 's middags uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij in ieder geval één tankautospuit zijn opgeroepen.
Dokkum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Dokkum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Dokkum is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.