Gaslekkage op Turfdyk in Gaastmeer
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Turfdyk in Gaastmeer.
De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Heeg is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Gaastmeer is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Gaastmeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Gaastmeer 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.