Gaslekkage op Jan Ritskesstrjitte in Twijzel
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Jan Ritskesstrjitte in Twijzel.
De melding kwam rond half twaalf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Drogehamen Buitenpost is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Twijzel is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Twijzel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Twijzel 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.