Assistentie bij reanimatie op Rustoordlaan in Eefde
De brandweer van Eefde is dinsdag 28 oktober gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Rustoordlaan. De melding werd om 22:56 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Eefde, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Eefde is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Eefde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Eefde 6 keer gealarmeerd en moest de ambulance 36 keer naar die plaats toe.