Ongeval met letsel op Laan van Fasna in Vaassen
De hulpdiensten zijn zondagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Laan van Fasna en Deventerstraat in Vaassen.
De melding kwam rond kwart over negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Vaassen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Vaassen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vaassen 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 87 keer naar die plaats toe.