Gaslekkage op Kruisweg in Vlodrop
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Kruisweg in Vlodrop.
De melding kwam vlak voor drie uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Roermond is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Vlodrop is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Vlodrop reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Vlodrop is de afgelopen 30 dagen 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.