Brandweer met spoed naar Corneliuslaan in Heerlen grootschalige inzet
De brandweer van Heerlen is woensdag 17 september gealarmeerd voor grootschalige inzet op de Corneliuslaan. De melding werd om 18:10 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Heerlen, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Heerlen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Heerlen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Heerlen 78 keer gealarmeerd en moest de ambulance 7 keer naar die plaats toe.