Brand op Esp in Bakel
Aan Esp in Bakel is zondagavond een brand in een loods of bijgebouw gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over zes 's avonds uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij in ieder geval twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen. Uit onder andere Veghel is de brandweer om bijstand gevraagd.
Bakel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Bakel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Bakel is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 37 keer naar die plaats toe.