Gaslekkage op Van Strijenstraat in Klundert
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Van Strijenstraat in Klundert.
De melding kwam vlak voor drie uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Klundert is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Klundert reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Klundert 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 56 keer naar die plaats toe.