Woningbrand op Saturnusstraat in IJmuiden
Aan de Saturnusstraat in IJmuiden is donderdagmiddag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand op de zolder ontstaan.
De brand brak 's middags uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen.
IJmuiden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in IJmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van IJmuiden 66 keer gealarmeerd. De ambulance moest 181 keer naar die plaats toe.