Ambulance met spoed naar Huygensstraat in IJmuiden
Een ambulance is zaterdag 25 oktober met spoed uitgereden naar IJmuiden voor een medisch incident aan de Huygensstraat. De melding werd om 15:10 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Kennemerland.
IJmuiden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in IJmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van IJmuiden is de afgelopen 30 dagen 35 keer gealarmeerd. De ambulance moest 168 keer naar die plaats toe.