Ongeval met letsel op Ravelijnweg in Den Helder

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
8 augustus 2026 14:03

De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Ravelijnweg in Den Helder.

De melding kwam vlak na twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Den Helder is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den Helder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Den Helder is de afgelopen 30 dagen 52 keer gealarmeerd. De ambulance moest 283 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

14:03
ongeval letsel ravelijnweg den helder
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk