Ongeval met letsel op A7 in Den oever, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de A7 in Den oever. Behalve twee ambulances is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart voor zes 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den oever is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den oever reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den oever 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 23 keer naar die plaats toe.