Woningbrand op Prins Hendrikstraat in Egmond aan Zee
Aan de Prins Hendrikstraat in Egmond aan Zee is vrijdagmiddag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand op de zolder ontstaan.
De brand brak rond half vier 's middags uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen. Uit onder andere Alkmaar is de brandweer om bijstand gevraagd.
Egmond aan Zee is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Egmond aan Zee reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Egmond aan Zee 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 30 keer naar die plaats toe.