Woningbrand op Godfried Bomansstraat in Heerhugowaard
Aan de Godfried Bomansstraat in Heerhugowaard is zaterdagochtend een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor zeven 's ochtends uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer één tankautospuit en één hoogwerker zijn opgeroepen.
Heerhugowaard is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Heerhugowaard reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Heerhugowaard 61 keer gealarmeerd. De ambulance moest 280 keer naar die plaats toe.