Woningbrand in Heerhugowaard
Op Heerhugowaard heeft dinsdag 24 maart brand gewoed. Over de oorzaak van de woningbrand, die om 23:59 werd opgeschaald naar middelbrand, is nog niets bekend. De brandweer is met spoed ter plaatse gegaan.
Heerhugowaard is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Heerhugowaard reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Heerhugowaard 32 keer gealarmeerd en moest de ambulance 257 keer naar die plaats toe.