Ambulance met spoed naar Dorpsstraat in Noord-scharwoude
Een ambulance is zondag 5 oktober met spoed uitgereden naar Noord-scharwoude voor een medisch incident aan de Dorpsstraat. De melding werd om 3:17 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Noord-scharwoude is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Noord-scharwoude reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Noord-scharwoude 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 195 keer naar die plaats toe.