Ongeval met letsel op Henri Dunantstraat in Veenendaal

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
15 juni 2026 17:25

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Henri Dunantstraat in Veenendaal.

De melding kwam rond half zes 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Veenendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Veenendaal is de afgelopen 30 dagen 31 keer gealarmeerd. De ambulance moest 241 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

17:25
aanrijding letsel henri dunantstraat veenendaal
 
Alarmcodes
 
0736900 Monitorcode Utrecht
 
0736090 Persinfo