Gaslekkage op Kennedylaan in Terneuzen
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Kennedylaan in Terneuzen.
De melding kwam rond kwart over vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Terneuzen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Terneuzen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Terneuzen 32 keer gealarmeerd. De ambulance moest 278 keer naar die plaats toe.