Brand in een gebouw op Zuidelijke Dwarsweg in Nieuwerkerk aan den IJssel
Aan de Zuidelijke Dwarsweg in Nieuwerkerk aan den IJssel is vrijdagmiddag een brand in een gebouw gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor drie 's middags uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij twee tankautospuiten en één hoogwerker is opgeroepen. Uit onder andere Gouda en Zevenhuizen is de brandweer om bijstand gevraagd.
Nieuwerkerk aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Nieuwerkerk aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nieuwerkerk aan den IJssel 41 keer gealarmeerd. De ambulance moest 108 keer naar die plaats toe.