Ongeval met letsel op Langebrug in Warmond
De hulpdiensten zijn zondagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Langebrug in Warmond.
De melding kwam vlak na tien uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Warmond is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Warmond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Warmond 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 52 keer naar die plaats toe.