Grote brand in Dalen op Giestee
In Dalen is vrijdagavond een brand gemeld aan de Giestee. Meerdere brandweervoertuigen zijn gealarmeerd. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Na 12 minuten werd opgeschaald naar 'grote brand'. De brandweer is uitgerukt met 3 tankautospuiten en 1 hoogwerker. Korpsen uit onder meer Coevorden en Zwinderen zijn opgeroepen om assistentie te verlenen.
Dalen is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Dalen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 7 keer naar Dalen gestuurd.