Ongeval met letsel op Kruisstraat in Diever
De hulpdiensten zijn in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Kruisstraat in Diever.
De melding kwam vlak voor vier uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Diever is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Diever reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Diever is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.