Persoon bekneld op Domeinweg in Fluitenberg, brandweer met spoed ter plaatse
De brandweer van Fluitenberg is zondag 5 november gealarmeerd voor een persoon bekneld op de Domeinweg. De melding werd om 12:41 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Fluitenberg, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Fluitenberg is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Fluitenberg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Fluitenberg 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.