Gaslekkage op Prof. Dr. Obbinkstraat in Hoogersmilde
De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op de Prof. Dr. Obbinkstraat in Hoogersmilde.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Smilde is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Hoogersmilde is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Hoogersmilde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Hoogersmilde is de afgelopen 30 dagen 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.