Grote brand op Buitenvaart in Hoogeveen
Aan Buitenvaart in Hoogeveen is woensdagmiddag een brand bij een bedrijf uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn gealarmeerd. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in of op het dak ontstaan.
De brand brak vlak voor twee uur 's middags uit. Met onder meer 3 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Zuidwolde is de brandweer om bijstand gevraagd.
Hoogeveen is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Hoogeveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hoogeveen 46 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1 keer naar die plaats toe.