Woningbrand op Nijlanden in Hooghalen
Aan Nijlanden in Hooghalen is maandagmiddag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over twaalf 's middags uit. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Beilen is de brandweer om bijstand gevraagd.
Hooghalen is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Hooghalen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hooghalen 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.