Woningbrand in Meppel op Paradijsweg
Aan de Paradijsweg in Meppel is zaterdagmiddag een woningbrand uitgebroken. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand brak rond kwart over 1 's middags uit. Met onder meer 1 tankautospuit wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd.
Meppel is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Meppel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 12 keer naar Meppel gestuurd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.